Warszawa


ul. Krucza 6/14b

Płock

ul. Piłsudskiego 35

Łódź


ul. Kamińskiego 21

Doświadczenia naszego pacjenta oraz efekty jego pracy.

Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć Wam o jednym z naszych pacjentów.

 

Dokładnie rok temu – w lutym 2020, zgłosił się do ESSE dla zdrowia Pan Artur, który chciał pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, a zarazem poczuć się lepiej.

 

Pan Artur, z uwagi na dużą ilość obowiązków i brak czasu na gotowanie, często jadł na mieście posiłki  oparte na wysoko przetworzonych produktach w nieregularnych odstępach czasu. Miał on już za sobą jedną próbę redukcji masy ciała, opartą na bardzo popularnej diecie białkowej, która początkowo przyniosła spektakularny efekt – 18 kg w krótkim okresie czasu. Niestety jednak zbędne kilogramy szybko wróciły.

 

Jakiś czas później (dokładnie 03.02.2020) Pan Artur przyszedł do Esse dla zdrowia w Warszawie, aby zasięgnąć dietetycznej pomocy. Zaczęliśmy od 155 kg, 41,6% tkanki tłuszczowej, tłuszczu trzewnym na poziomie 24, procentem nawodnienia organizmu 44,4% oraz  z obwodami wynoszącymi 120 cm w biodrach oraz 142 cm w brzuchu.

 

Na początku współpracy z naszym dietetykiem Pan Artur był pewien, że jego dieta będzie opierać się na samych warzywach, białym ryżu, a z mięsa będzie wolno jeść mu tylko kurczaka. Nie bez powodu jego reakcją na pierwszą propozycję jadłospisu było:

„Powiem szczerze, że jak zobaczyłem dzisiaj Pani jadłospis to sobie pomyślałem ,,Boże, ile jedzenia” :):):):):):)”. Dzięki swojemu zaangażowaniu i ogromnej determinacji Pan Artur z tygodnia na tydzień poprawiał swoje wyniki, a tym samym samopoczucie. Nauczył się wybierać prozdrowotne produkty i sam komponować posiłki tak, aby jego codzienna dieta przynosiła efekty. Jednocześnie pielęgnowaliśmy z Panem Arturem odpowiednią relację z jedzeniem, co pozwoliło uniknąć przekonania „100% albo nic”, która jest odpowiedzialna za efekt jojo u większości osób, które chcą schudnąć. Bywały odstępstwa od diety (spotkanie rodzinne, święta, wyjścia na miasto, imprezy), a to i tak nie zaburzyło długofalowej redukcji masy ciała.

 

Jak teraz wyglądają wyniki Pana Artura?

- Z wagi 155 kg waga spadła na 119 kg;

- Procent tkanki tłuszczowej z 41,6% zjechał na 29,1%;

- Tłuszcz trzewny z 24 spadł na 13;

 - Poziom nawodnienia organizmu wzrósł z 44,4% na 52,9%;

- Obwód bioder zmniejszył się z 120 na 117cm, a brzucha ze 142 na 111 cm.

 

Jak Pan Artur czuje się obecnie? Najlepiej zapytać u źródła:

„Rewelacja!!!. Trafiłem do Pani Natalii, dokładnie 4 lutego, dzisiaj jest 29 maja, a ja mam 30 kg mniej!!!! Pani Natalia jest mega profesjonalistką. Wyjaśni szczegółowo wszystkie zagadnienia, skomponuje jadłospis pod smaki pacjenta, który działa niesamowicie. W pełni przerzuciłem się na jedzenie z jadłospisów, które otrzymuje od Pani Natalii. Niczego w nich nie brakuje. Waga leci niesamowicie w dół. Efekty bomba, pomimo spożywania od czasu do czasu alko. Naprawdę bardzo polecam !!!!”

 

Z Panem Arturem współpracujemy do tej pory, cały czas realizując założone cele. Jego determinacja sprzed roku nie zmalała w żaden sposób, a chęć do działania jest nawet większa.

 

Jeśli Ty też chcesz poczuć się lepiej oraz poprawić wyniki zdrowotne, serdecznie zapraszamy! Współpraca z naszym dietetykiem opiera się na indywidulanym podejściu i stałym kontakcie, a dieta jest komponowana tak, aby była smaczna, efektywna i przede wszystkim zdrowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08 lutego 2021

Porady dietetyczne

Umów konsultacje dietetyczną telefonicznie:

 

 

Warszawa 602 747 957

Płock 787 947 957