nowoczesna ortopedia

na miarę Twoich potrzeb

prywatne zabiegi operacyjne

z zakresu ortopedii

terapie iniekcyjne

nieinwazyjne metody leczenia

koordynator medyczny

pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności i zorganizujemy zabieg

NASZE ADRESY

 

Warszawa

ul. Krucza 6/14b
tel. 602 747 957
 

Płock

ul. Piłsudskiego 35
tel. 787 947 957
 

Łódź

ul. Kamińskiego 21
tel. 696 696 214

 

FIZJOTERAPIA

ZABIEGI OPERACYJNE

BLOG

Nasze współprace

Polityka prywatności

DLA PARTNERÓW

Kontakt w sprawie współpracy

Natalia Skibska 

mail: natalia.skibska@essedlazdrowia.pl

 

SPORTOWCÓW

na miarę potrzeb

ORTOPEDIA

zadzwoń do nas

zadzwoń do nas

Kiedy zgłosić się do lekarza ortopedy?

Ortopedia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i kontuzji narządów ruchu,  zarówno o charakterze przewlekłym, jak i nagłym. Mogą one wynikać z naturalnych procesów starzenia się organizmu lub być wynikiem różnego rodzaju przeciążeń związanych z codzienną aktywnością oraz uprawianiem sportu. Jeśli zauważysz niepokojące objawy ze strony układu ruchu - nie czekaj, umów się na konsultacje lekarską, wczesne wykrycie choroby to większa szansa na skuteczniejsze i łagodniejsze leczenie. Sprawdź, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić. 

Jak przebiega wizyta

Podstawową rolę w trakcie konsultacji odgrywa wywiad lekarski, podczas którego ortopeda zwraca uwagę na rodzaj problemu i jego lokalizację, występowanie innych schorzeń, przyjmowane leki, przebyte hospitalizacje, zabiegi operacyjne, urazy z przeszłości, a także na choroby występujące w rodzinie. 

Druga część wizyty to badanie podmiotowe, które rozpoczyna się już od momentu wejścia chorego do gabinetu lekarskiego. Wtedy to właśnie oceniany jest chód Pacjenta. Ortopeda może także poprosić o wykonane różnych ćwiczeń, które pozwolą na ocenę czynnej ruchomości poszczególnych stawów.

Niezależnie czy jest to Twoja pierwsza planowa wizyta u ortopedy czy kolejna, pamiętaj o zabraniu ze sobą posiadanych wyników badań obrazowy i laboratoryjnych. W przypadku prywatnej wizyty lekarskiej skierowanie od lekarza rodzinnego nie jest potrzebne. 

Masz pytania odnośnie wizyty?

W ESSE dla zdrowia w ramach każdej konsultacji ortopedycznej wykonujemy USG 

Ortopeda dziecięcy

Udziela konsultacji medycznych w zakresie wad postawy, urazów kości i stawów, dysplazji stawów biodrowych oraz wad wrodzonych. Na konsultacje zapraszamy wszystkie dzieci, od noworodków do osób poniżej 16 roku życia. 

USG stawów biodrowych niemowląt

z zakresu ortopedii

USG stawów biodrowych niemowląt to jedne z pierwszych i zarazem bardzo ważnych badań, jakie musi przejść każdy nowonarodzony maluch. Zaleca się wykonać je między 6 a 12 tygodniem życiem. Jest to badanie w pełni bezpieczne dla dziecka i bezbolesne, zwykle trwa nie więcej niż kilkanaście minut, a uzyskany w jego trakcie obraz pozwala lekarzowi na diagnostykę i wykrycie m.in. dysplazji stawów biodrowych, czyli jednej z najpoważniejszych wrodzonych wad ortopedycznych.

MIEJ PEWNOŚĆ, ŻE DZIECKO ROZWIJA SIĘ PRAWIDŁOWO

W ESSE dla zdrowia Łódź wykonasz USG bioderek w dogodnym dla siebie terminie, bez długich kolejek i zbędnych stresów. Posiadamy nowoczesny i dokładny sprzęt do badań USG, co przekłada się na trafność badania. 

Na co dzień pomagamy Pacjentom uprawiających sport zarówno na poziomie amatorskim jak i zawodowym. Doświadczenie lekarzy i kompleksowe podejście do tematu zwiększają szansę na szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej. Współpracujemy z licznymi sportowcami i klubami sportowymi, a nasi lekarze i fizjoterapeuci wspierają zawodników w ich codziennej pracy nad osiągnięciem jak najlepszych wyników sportowych. 

 

 

Sprawdź, z kim współpracujemy

umów konsultację 

Masz pytania? Napisz do nas:

Kiedy mniej inwazyjne metody nie są skuteczne bądź możliwe pozostaje zabieg operacyjny. Oferujemy zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii, które przeprowadzamy w Łodzi w nowoczesnym szpitalu, przeważnie w systemie jednego dnia. 

SPECJALIŚCI ESSE DLA ZDROWIA

ZABIEGI OPERACYJNE

Objawy, które powinny Cię zaniepokoić:

opinie naszych Pacjentów dla nas bardzo ważne, dlatego w imieniu naszych specjalistów dziękujemy, że się nimi z nami dzielicie

Lek. Jan Skorupski

Lek. Stanisław Woźniak

Lek. Krystian Ludwiczak

Lek. Jakub Jeż

Lek. Krystian Radosz

Lek. Konrad Małek

Lek. Damian Durka

to doświadczeni praktycy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestniczą w szkoleniach i sympozjach. Do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, dlatego cieszą się dużym zaufaniem wśród Pacjentów. 

ortopeda

ortopeda

ortopeda

ortopeda

ortopeda

ortopeda

ortopeda

zarezerwuj wizytę

bóle

stawów i kości

problemy 

z poruszaniem się 

wszelkie krwiaki, siniaki i obrzęki

zwichnięcia, złamania

i przykurcze mięśni

umów wizytę

Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu kontuzji sportowych.

zaufali nam...

ORTOPEDIA na miarę potrzeb SPORTOWCÓW

         Warszawa 602 747 957  

        Płock 787 947 957

           Łódź 696 696 214

           Warszawa 602 747 957

          Płock 787 947 957

           Łódź 696 696 214

           Warszawa 602 747 957

          Płock 787 947 957

           Łódź 696 696 214

           Warszawa 602 747 957

          Płock 787 947 957

           Łódź 696 696 214