Warszawa


ul. Krucza 6/14b

Płock

ul. Piłsudskiego 35

Łódź


ul. Kamińskiego 21

Historia naszego Pacjenta.

Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Wam historię super przemiany Pana Andrzeja.

 

Na początku wakacji, Pan Andrzej zgłosił się do naszej dietetyk, chcąc zredukować masę ciała. Był on w trakcie diety, upatrzonej w Internecie, która zakładała całkowitą eliminację, miedzy innymi, produktów takie jak ziemniaki, pieczywo, czy ryż. Z uwagi na fakt, że posiłki w niej były niedoborowe i niepełnowartościowe, nie zdała ona egzaminu i w dość szybkim czasie Pan Andrzej z niej zrezygnował.

 

Pan Andrzej na co dzień pracuje poza granicami kraju, często zmienia kwaterę, a do Polski wraca co parę tygodni, zatem regularne spotkania z dietetykiem nie wchodziły w grę. Postawiliśmy w takim wypadku, kontynuować współpracę on-line.  Co tydzień w Pan  Andrzej miał za zadanie warzyć się rano, po porannej toalecie i przesyłać wyniki do naszej dietetyk. Byli oni w ciągłym kontakcie mailowym, po to aby Pan Andrzej mógł po pierwsze, monitorować progres, a po drugie zgłaszać uwagi i sugestie dotyczące jego sposobu żywienia zgodnie z zaproponowanym planem żywieniowym. Wizyty stacjonarne mają miejsce co ok. 2 miesiące, kiedy Pan Andrzej przyjeżdża do Polski, aby wykonać pełną analizę składu ciała, omówić ewaluację i uzgodnić dalszy toku postępowania żywieniowego.

 

Opinią po pierwszej wizycie Pan  Andrzej podzielił się od razu:

”Jestem bardzo zadowolony choć to dopiero pierwsza wizyta. Pani Natalia miła, sympatyczna i rzeczowa. Duża wiedza i zaangażowanie. Wierzę że współpraca z Panią Natalią przyniesie efekty.”

 

I co do efektów Pan Andrzej się nie pomylił..

 

Zaczęliśmy od 125 kg, 37,9% tkanki tłuszczowej, tłuszczu trzewnym na poziomie 22,5 i procentem nawodnienia organizmu 46,5%.

 

Dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu i determinacji Pan Andrzej z tygodnia na tydzień pozbywał się zbędnych kilogramów, co owocowało co raz lepszym samopoczuciem. Z biegiem czasu sam wiedział już jakie produkty wybierać i w jaki sposób komponować posiłki tak, aby jego codzienna dieta była smaczna i przynosiła zamierzone efekty.

 

Jak na obecną chwilę wyglądają wyniki Pana Andrzeja?

 

Waga: 101,1 kg (-23,9 kg); tkanka tłuszczowa: 29,9% (-8%); Tłuszcz trzewny: 15,5 (-7); Poziom nawodnienia organizmu: 53,9% (+7,4%)

Pan Andrzej jest żywym dowodem na to, że nawet praca za granicą, pięćdziesiątka na karku i brak możliwości na regularne wizyty u dietetyka nie stanowią przeszkody w osiągnięciu celu. Tylko brać przykład!

 

Jeśli Ty też chcesz poczuć się lepiej oraz poprawić wyniki zdrowotne, serdecznie zapraszamy!  Współpraca z naszym dietetykiem opiera się na indywidulanym podejściu i stałym kontakcie, a dieta jest komponowana tak, aby była smaczna, efektywna i przede wszystkim zdrowa.

30 września 2021

Porady dietetyczne

Umów konsultacje dietetyczną telefonicznie:

 

 

Warszawa 602 747 957

Płock 787 947 957