Warszawa


ul. Krucza 6/14b

Płock

ul. Piłsudskiego 35

Łódź


ul. Kamińskiego 21

Zapraszamy na konsultacje z zakresu specjalistycznej opieki ortopedycznej. Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządu ruchu. Każdy z naszych ortopedów nieustannie szkoli się i podnosi swoje kwalifikacje, tak aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług zgodną z aktualną wiedzą medyczną. 

ORTOPEDIA

Wszystkie zabiegi wymagają indywidualnej konsultacji ortopedycznej.
Na konsultacje ortopedyczne zapraszamy dzieci w każdym wieku. Wykonujemy również USG bioderek.

Iniekcja dostawowa

Polega na podaniu pacjentowi w postaci wstrzyknięcia jego własnych namnożonych, skoncentrowanych białek przeciwzapalnych wytworzonych z krwi od niego wcześniej pobranej. 
Alternatywa dla doustnego przyjmowania preparatów wykorzystywanych w chorobach stawów. Zastosowanie iniekcji dostawowych uzupełnia ubytki kwasu hialuronowego.

Konsultacje w zakresie ortopedii dziecięcej w ESSE dla zdrowia ŁÓDŹ to specjalność lek. Jakuba Jeża. Otacza on opieką najmłodszych pacjentów z wadami w obrębie narządu ruchu jak i po urazach. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Klinice Ortopedii Dziecięcej ICZMP w Łodzi każda wizyta przebiega w komfortowej dla dziecka atmosferze. Ortopeda udziela szczegółowych informacji na temat zdiagnozowanej dolegliwości oraz proponuje najlepszą metodę leczenia.

Nasi specjaliści

Prywatne zabiegi operacyjne 

Orthokine

dowiedz się więcej...

dowiedz się więcej...

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - ŁÓDŹ

Ortopedia dziecięca Łódź

Jan Skorupski - ZnanyLekarz.pl
Damian Durka - ZnanyLekarz.pl
Krystian Ludwiczak - ZnanyLekarz.pl
Konrad Małek - ZnanyLekarz.pl
Jakub Jeż - ZnanyLekarz.pl
Stanisław Woźniak - ZnanyLekarz.pl
Kamil Rosiński - ZnanyLekarz.pl
Krystian Radosz - ZnanyLekarz.pl