kontakt@essedlazdrowia.pl

Zapraszamy na konsultacje z zakresu specjalistycznej opieki ortopedycznej. Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządu ruchu. Każdy z naszych ortopedów nieustannie szkoli się i podnosi swoje kwalifikacje, tak aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług zgodną z aktualną wiedzą medyczną. 

ORTOPEDIA

Wszystkie zabiegi wymagają indywidualnej konsultacji ortopedycznej.

Ortopedia dziecięca

Na konsultacje ortopedyczne zapraszamy dzieci w każdym wieku. Wykonujemy również USG bioderek.

Iniekcja dostawowa

Polega na podaniu pacjentowi w postaci wstrzyknięcia jego własnych namnożonych, skoncentrowanych białek przeciwzapalnych wytworzonych z krwi od niego wcześniej pobranej. 
Alternatywa dla doustnego przyjmowania preparatów wykorzystywanych w chorobach stawów. Zastosowanie iniekcji dostawowych uzupełnia ubytki kwasu hialuronowego.

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - ŁÓDŹ

Konsultacje w zakresie ortopedii dziecięcej w ESSE dla zdrowia ŁÓDŹ to specjalność lek. Jakuba Jeża. Otacza on opieką najmłodszych pacjentów z wadami w obrębie narządu ruchu jak i po urazach. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Klinice Ortopedii Dziecięcej ICZMP w Łodzi każda wizyta przebiega w komfortowej dla dziecka atmosferze. Ortopeda udziela szczegółowych informacji na temat zdiagnozowanej dolegliwości oraz proponuje najlepszą metodę leczenia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, rezydent ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Związany ze Szpitalem Klinicznym im. Karola Jonschera w Łodzi, w którym wykonuje zabiegi operacyjne.

Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych:
- szkolenia USG certyfikowane PTU;
- konferencje ISOKINETIC, ESSKA, Muscel-tech zajmującą się tematyką leczenia urazów sportowców;
- po kursach szkoleniowych zabiegów artroskopowych staw kolanowy i staw barkowy
- KURS AO Trauma

Osobiście aktywnie związany ze sportem zawodowym - Medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski Judo oraz sportem amatorskim - medalista Mistrzostw Polski lekarzy w piłkę nożną.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Rezydent Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera w Łodzi, w którym wykonuje zabiegi operacyjne.

Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych m.in:
- szkolenia USG narządu ruchu cetryfikowane PTU
- konferencji FIFA Isokinetic Football Medicine Injuries Londyn 2019
- po licznych kursach szkoleniowych zabiegów artroskopowych.

Obszar zainteresowań medycznych to urazy sportowe, rekonstrukcje więzadeł kolana, metody regeneracji chrząstki stawowej, biologiczne metody wspomagające leczenie chorobę zwyrodnieniową stawów.

Prywatnie kibic piłki nożnej, medalista Mistrzostw Polski lekarzy w piłkę nożną.
Lek.  Jan Skorupski
- Ortopeda
Lek.  Damian Durka
- Ortopeda
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2012 specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Staż specjalizacyjny odbywał w Szpitalu WAM w Łodzi, w Klinice Ortopedii. Interesuje się szeroko pojętą traumatologią sportową, a w szczególności urazami stawów kolanowych oraz leczeniem artroskopowym. Posiada licencję lekarska PZPN.
Lek.  Krystian Ludwiczak
- Ortopeda
Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Zdobywał doświadczenie oraz kończył specjalizację w Szpitalu Jonschera w Łodzi. Od 2 lat związany jest również z Instytutem Centrum Matki Polki w Łodzi. Wykonuje USG bioderek dla dzieci.
Lek.  Jakub Jeż
- Ortopeda, Ortopeda dziecięcy
W 2011r ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W czasie studiów w roku akademickim 2009/2010 w ramach programu ERASMUS studiował na Université Claude Bernard Lyon 1. Specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu ukończył w 2019r. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz ESSKA.

Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych m.in:
- szkolenia USG narządu ruchu cetryfikowane PTU
- 18th ESSKA Congress - Glasgow 2018
- AO Trauma Course.

Obszar zainteresowań medycznych to zwyrodnienia stawów biodrowych i kolanowych, urazy i przeciążenia narządu ruchu, rekonstrukcje więzadeł kolana, metody regeneracji chrząstki stawowej, endoprotezoplastyka stawów kolanowych i biodrowych. Prywatnie uczestnik zawodów triathlonowych.
Lek.  Stanisław Woźniak
- Ortopeda
Lek.  Andrzej Rak
- Ortopeda

Nasi specjaliści

Prywatne zabiegi operacyjne 

Orthokine

dowiedz się więcej...

dowiedz się więcej...

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje na Oddziale Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu w Miejskim Centrum Medycznym im. Karola Jonschera w Łodzi. Przeprowadza porady ortopedyczne w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń narządu ruchu. Wykonuje iniekcje dostawowe oraz iniekcje pod kontrolą USG. Kwalifikuje do leczenia operacyjnego. Wykonuje zabiegi w zakresie chirurgii urazowej i ortopedycznej m.in. operacyjne leczenie złamań, neuropatii kończyny górnej i entezopatii, artroskopii stawu kolanowego i rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, plastyka palucha koślawego, protezoplastyki stawów i wiele innych.

 

Uczestnik szkoleń i konferencji naukowych z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu m.in. :

- Kurs artroskopii stawu kolanowego i szycia łąkotek (Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie)

- Kurs rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego (Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie)

- Kurs artroskopii barku, leczenia niestabilności stawu ramiennego, ciasnoty podbarkowej oraz szycia obrąbka stawowego(Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie)

- Kurs diagnostyki USG narządu ruchu (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)