Warszawa


ul. Krucza 6/14b

Płock

ul. Piłsudskiego 35

Łódź


ul. Kamińskiego 21

Sport i aktywny tryb życia jest szczególnie bliski naszemu sercu, dlatego z przyjemnością podejmujemy współpracę z zawodnikami i drużynami sportowymi.

 

 

ESSE dla zdrowia partnerem medycznym Wisły Płock

Profesjonalna opieka medyczna na najwyższym możliwym poziomie jest istotnym elementem w funkcjonowaniu każdego klubu sportowego. W ostatnim czasie nasi zawodnicy korzystali już z usług "ESSE dla zdrowia", dlatego też doszliśmy do wniosku, że najwyższa pora rozszerzyć naszą współpracę, bo tak będzie najlepiej dla obu stron - powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

HobbyLiga została założona przez ludzi, których pasją jest sport.

W ramach współpracy zawodnicy dostali 10% zniżki na konsultacje ortopedyczne i pojedyncze sesje fizjoterapeutyczne. Ufundowaliśmy również 3 vouchery na pakiet 10 wejść (1 w Łodzi i 2 w Warszawie). 

ESSE dla zdrowia partnerem medycznym Polonii Warszawa

Polonia Warszawa S.A. i Akademia Piłkarska MKS-u rozpoczęły współpracę z kliniką ESSE – dla zdrowia z zakresu świadczenia opieki medycznej zawodników pierwszej i drugiej drużyny Czarnych Koszul, Akademii Piłkarskiej Polonii Warszawa oraz Akademii MKS-u Polonia Warszawa. 

ESSE dla zdrowia nowym partnerem KTS!

Współpraca obejmuje szereg zabiegów rehabilitacyjnych, w szczególności diagnostykę i terapię z zakresu urazów oraz kontuzji sportowych. Na meczach naszymi zawodnikami opiekować się będzie fizjoterapeuta.

Objęliśmy opieką medyczną żeńską drużynę Pogoni Zduńska Wola.

Profesjonalna opieka medyczna jest istotnym elementem dla każdego sportowca dlatego mamy nadzieję, że nasza współpraca przełoży się na satysfakcjonujące wyniki sportowe. 

Przedłużamy współpracę z Wisłą Płock.

ESSE dla zdrowia i Wisła Płock podpisały nową umowę, na mocy której klinika pozostanie oficjalnym partnerem medycznym naszego klubu przynajmniej do 30 czerwca 2023 roku.

Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami.

Kontakt:

Dominik Lewandowski 

mail: d.lewandowski@essedlazdrowia.pl

tel. 600 965 861

Objęliśmy opieką medyczną klub sportowy Delta Słupno.

To kolejna tego typu współpraca płockiej placówki ESSE dla zdrowia, dlatego cieszymy się, że naszą wiedzą i doświadczeniem w pracy z zawodnikami będziemy mogli wspomóc kolejnych piłkarzy.

Objeliśmy kompleksową opieką zdrowotną piłkarzy ŁKS-u.

Łódzki Klub Sportowy jest stabilnym partnerem biznesowym oraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek piłkarskich na mapie Polski. Współpraca z takim klubem to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej, wytężonej pracy, aby zagwarantować klubowi oraz wszystkim pacjentom najwyższy standard obsługi, nowoczesne metody diagnostyczne i lecznicze.

Zostaliśmy partnerem medycznym Ligii Bemowskiej.

W związku z tym uczestnicy Ligii mogą liczyć na 10% rabatu na konsultacje ortopedyczne oraz sesje fizjoterapeutyczne. Dla drużyny która znajdzie się na podium ufundujemy także vouchery. 

Zostaliśmy partnerem medycznym Łódzkiej Akademii Futbolu

Będziemy wspierać młodych piłkarzy w ich rozwoju, tak aby sport był dla nich bezpieczny i mogli cieszyć się rozgrywkami piłkarskimi jak najdłużej.

Zostaliśmy partnerem medycznym klubu Star Proboszczewice.

Podjęliśmy współpracę z klubem piłkarskim Start Proboszczewice.

Do grona klubów sportowych z którymi mamy przyjemność współpracować dołączyła Tłuchowia Tłuchowo.