Warszawa


ul. Krucza 6/14b

Płock

ul. Piłsudskiego 35

Łódź


ul. Kamińskiego 21

Zabiegi operacyjne

W ESSE dla zdrowia oferujemy zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii, wykonywane przez doświadczony zespół lekarzy, którzy nieustanie podnoszą swoje umiejętności, uczestniczą w szkoleniach i sympozjach oraz pracują na co dzień w renomowanym, łódzkim szpitalu. Chcąc wprowadzić nową jakość usług oferujemy naszym pacjentom w cenie zabiegu konsultację kwalifikacyjną i dwie konsultacje pozabiegowe, procedurę operacyjną oraz rehabilitację w jednej z naszych 3 placówek, które mieszczą się w Łodzi, Warszawie oraz Płocku. Zabiegi operacyjne przeprowadzamy w Łodzi w nowoczesnym szpitalu z pełnym zapleczem. Większość zabiegów przeprowadzanych jest w systemie jednego dnia.

 

Ilość zabiegów rehabilitacyjnych uzależniona jest od rodzaju zabiegu i jego rozległości. Jednorazowa sesja fizjoterapeutyczna trwa średnio około 2 godzin i obejmuje wstępny wywiad, ćwiczenia indywidualne, kinezyterapię oraz fizykoterapię. Nasi magistrowie fizjoterapii mają ogromne doświadczenie w rehabilitacji po zabiegowej i dobierają ćwiczenia i procedury indywidualnie pod możliwości czasowe i ruchowe każdego pacjenta. 


Współpracujmy także ze punktem posiadającym zaopatrzenie ortopedyczne (kule, ortezy, stabilizatory, wózki itp.) także refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pacjentom, którzy zdecydują się na komercyjny zabieg dedykujemy również indywidulanego opiekuna, który przeprowadzi pacjenta przez cały proces wraz z wyznaczeniem terminu zabiegu, konsultacji i sesji fizjoterapeutycznej, a także pomoże w innych kwestiach związanych z przygotowaniem do zabiegu.

 

 

 

 

 

 

 

Zabiegi medyczne zawsze wiążą się z niepokojem ze strony Pacjentów. Oprócz troski o własne zdrowie dochodzą kwestie dopilnowania formalności i zorganizowania zabiegu. W ESSE dla zdrowia zdajemy sobie z tego sprawę i chcąc ulżyć naszym Pacjentom powołaliśmy koordynatora zabiegów medycznych, który zajmie się sprawami organizacyjnymi, udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz udzieli wsparcia w tym trudnym czasie.

 

 

 

 

 

 

 

 

zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii
chirurgia ortopedyczna Płock, Łódź, Warszawa

lek. spec. Jan Skorupski

ortopeda

lek. Damian Durka

ortopeda

Nasi specjaliści

Zabiegi ortopedyczne Płock, Łódź, Warszawa

lek. Krystian Ludwiczak

ortopeda

zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii

Cena zabiegu operacyjnego wyliczana jest indywidualnie dla każdego Pacjenta.

Kontakt:

Dominik Lewandowski 

mail: d.lewandowski@essedlazdrowia.pl

tel. 600 965 861

Zabiegi operacyjne - koszt

Koordynator zabiegów medycznych

kontakt: natalia.skibska@essedlazdrowia.pl